Your Gemini Group

 

PRÍRUČKA PRE PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA je v predaji!

Chcete vedieť, ako vypracovať a zrealizovať projekt vlastnými silami?

 

Či už sa chystáte požiadať o malú alebo veľkú dotáciu, prevedieme Vás procesom tvorby a realizácie projektu od úvodnej myšlienky až po fázu udržateľnosti projektu. Príručka pre projektového manažéra so zameraním na dotácie, v ktorej sme zosumarizovali naše 10-ročné skúsenosti, je určená začiatočníkom aj pokročilým – projektovým manažérom, vedúcim predstaviteľom samospráv, manažérom a majiteľom súkromných spoločností, zástupcom tretieho sektora, ale aj fyzickým osobám a domácnostiam. 

V súčasnosti existuje množstvo zdrojov, z ktorých môžu subjekty získať nenávratný finančný príspevok, ale neexistuje jeden univerzálny návod na to, ako tieto zdroje využívať – my sme však takýto návod zostavili. Príručka na 260 stranách zachytáva krok po kroku proces výberu vhodnej dotačnej možnosti, tvorby projektového zámeru, tvorby žiadosti o dotáciu a povinných príloh k žiadosti o dotáciu, výberu členov projektového tímu, realizácie verejného obstarávania, fyzického odovzdania projektu, prípravy podkladov k zmluve o poskytnutí dotácie, realizácie projektu, úspešného ukončenia projektu a fázy udržateľnosti projektu.

Proces žiadania o dotáciu nie je len o napísaní žiadosti o dotáciu a následnom nákupe niečoho. Proces žiadania o dotáciu je založený na kvalitnom projektovom príbehu, splnení množstva podmienok, zvládnutí administratívnej záťaže, kvalitných personálnych kapacitách, komunikácii, silnom time manažmente a ochote robiť kompromisy. Je to cesta, ktorou Vás prevedieme.

 

My sme naše skúsenosti zbierali 10 rokov. Vy ich teraz môžete mať za 24 EUR 18 EUR s DPH.

Prajeme Vám príjemné čítanie!

Tím Gemini Group s. r. o.

Objednávka príručky

Meno a priezvisko *


E-mail *


Telefón


Celá adresa *Nakupujem, ako právnická osoba:

Názov *


IČO *


DIČ *


IČ DPH *


Celá adresa *


Opíšte anti-spamový kód *