Your Gemini Group

Potřebujete se zorientovat v nepřehledné a složité problematice eurofondů?
Potřebujete vytvořit projekt?
Hledáte projektového partnera? Jste na správném místě
...[spěšný projekt je pouze prvním krokem k dosažení cíle ...
Potřebujete informace?
Jste na správném místě!
Naše služby

Gemini Group s. r. o. je moderní konzultační společnost, která se již několik let přesvědčuje, že poskytovat kvalitní služby se opravdu vyplatí.

Reference

Jsme hrdína to, že během téměř 7 ročního působení jsme pomohli mnohým klientům.

Ke stažení

Dodatečné informace, které se nevešly na náš web jsoudostupné v této sekci.

O nás

Gemini Group s. r. o. je moderní konzultační společnost, která se už několiklet přesvědčuje, že poskytovat kvalitní služby seskutečně vyplatí.

Naším obchodním partnerům poskytujeme pomoc hlavně v oblasti projektového financování v rámci strukturálních fondů EU a jiných dotačních programů (přímé bruselské a mezinárodní granty, státní, soukromé dotace).

Problematika strukturálních fondůje v SRi po několikaletech stále informačně roztříštěná. Potenciální žadatel se nemá možnost rychle a komplexně obeznámit o dotaci, kterou by mohl využít. Existují sice státní a soukromé webové portály, které přinášejí základní informace o aktuálních grantových možnostech, avšak konkrétní podmínky žádaníjsouzpravidla roztroušené ve vícerých dodatečných podkladech, jako jsou příručky, manuály, schéma pomoci atd. I z toho důvodu se často stává, že žadatel o dotaci až přílišpozdě zjistí, že v rámci dané dotačníschémy nesplnil všechny požadavky a projekt podal celkem zbytečně.

Z uvedených důvodů se snažíme v prvém řadě kvalitně informovatještě před zahájením prací na projektě. Tuto formu pomoci poskytujeme pro každého, kdo o pomoc požádá, protože považujeme za důležité, aby se problematika „eurofondů“ zpřístupnila veřejnosti a klíčové procesy sezpřehlednily.

 

„Náskok díky kvalitě“.

Budeme rádi, když požádáte o náš newsletter ohledně aktuálních a potenciálních dotačních možností z EU. Velkou přidanou hodnotou naší společnosti je, že se neorientujeme jen na „tradiční“ strukturální fondy EU, ale i na celou síť mezinárodních dotačních mechanizmů, jako jsou např. Horizon2020, FP7, CIP, LIFE+ a mnohé jiné.

V případě identifikovaní vhodné dotace pro našeho partnera, jsme schopní zabezpečit celý projektový cyklus, t.j.navrhneme koncept projektu, vypracujeme žádost o NFP včetně všech dodatečných příloh, hlavně opisu projektu, rozpočtu, finanční analýzy atd. Mimo toho, jako jedni z mála dokážeme zabezpečiti přílohy z různých institucí, protože naši projektoví manažéři pracujíi v terénu a prostorách našich klientů. Jsme zároveň schopní zabezpečitispecializované podklady, jako jsoustudie uskutečnitelnosti, projektové dokumentace pro stavební povolení, veřejné obstarávaní.

Po schválení Vašeho projektu, Vám rádi pomůžeme při realizaci Vašeho projektu, protože tatěžší práce se schválením projektu teprve začíná. I touto fází Vám však pomůžeme přejít pokojně a bez starostí.

Našim cílem je převést klienta celým průběhem žádání o dotaci od úvodní myšlenky, realizací projektu až po jakoukoliv kontrolu i několik roků po ukončení projektu.

Či už jste představitel obce, města, školy, firmy, SZČO,neziskové organizace, občanského sdružení nebo fyzická osoba se zajímavým projektovým návrhem budeme rádi, když se na nás obrátíte.